Aktuality

V sobotu 9. prosince se 12 našich mládežníků sešlo, aby za šachovnicí poměřilo své síly v rámci Mikulášského turnaje. Mikuláš již sice chodil v úterý, ale od začátku turnaje kolovaly zvěsti, že si výjimečně udělá čas i nyní a přijde nás navštívit. Jak to dopadlo?

Zveme všechny děti do 15 let z našich kroužků na Mikulášský turnaj, který se uskuteční už tuto sobotu 9. prosince od 9:00 v naší herně. Hrát se bude 5-7 kol rapid tempem, které bude upřesněno na místě. Pro všechny účastníky bude připravena drobná odměna a na vyhlášení výsledků možná přijde i Mikuláš se svou družinou! Přihlášky posílejte na email ...

Zveme Vás na improvizovanou dvoj cestovatelskou přednášku "Dva různé pohledy na Gruzii" Michala Vlčka a Rosti Viléma, která se uskuteční tento pátek 24.11.2023 od 18:00 v naší herně. Těšíme se na Vás!

Poslední tah byl odehrán, poslední radost, ale i smutek z výsledku partie již rovněž proběhly. Je tedy mou milou povinností podělit se s Vámi o celkové výsledky skončeného mistrovství. Ještě předtím však můžete zhlédnout fotogalerii z letošního ročníku

V reprezentativních a především stinných prostorách podloubí Klubu 204 proběhla ve zlínském parku Komenského v rámci doprovodného programu rovněž simultánka s Jakubem Roubalíkem, jemuž se postavilo celkem 26 soupeřů.

Známé pořekadlo praví, že "nevstoupíš dvakrát do stejné řeky". Proč však do ní nevstoupit, když předchozí tři ročníky Mistrovství České republiky školních družstev v šachu (2016 až 2018) sklízely chválu ze všech stran?

Již potřetí za sebou se v úterý 19. a středu 20. června v reprezentativních prostorách zlínského Kongresového centra konala finálová kola všech tří kategorií Mistrovství ČR školních 4členných družstvech. Mistrovství uspořádal náš šachový klub Zlín ve spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati Zlín.