Krajská soutěž - Západ 2023/2024

Jednoznačný hegemon předchozích dvou ročníků Zlínské krajské soutěže, skupiny Východ byl pro letošek přeřazen do západní skupiny. Vstup do soutěže mu příliš nevyšel, nicméně výsledky mají stoupající tendendci a snad již ve třetím kole (19. 11. 2023) se dočká i prvního vítězství.

V osmém kole ZKS-západ jsme vyjeli zabojovat o body do nedalekého Sulimova. Zápas, ve kterém jsme podle předpokladů měli tahat za kratší konec, byl doslova infarktový. Vyvíjel se pro nás velice dobře, těžko uvěřitelným způsobem jsme ho však v závěru ztratili a značně si zkomplikovali závěr sezony, ve kterém budeme mít co dělat s bojem o udržení v...

V sedmém kole ZKS-západ jsme doma přivítali do té chvíle poslední tým tabulky, Napajedla. Dle tabulkového umístění jsme byli favority, na papíře však žádná výhoda poznat nebyla. Po lítém boji jsme nakonec museli zachraňovat remízu, což se nám naštěstí podařilo. Pojďme se vydat po stopách tohoto vyrovnaného zápasu.

V šestém kole ZKS-západ jsme se vydali na půdu horkého favorita na postup, a to do Kunovic. Bohužel pro nás, domácí bez problémů potvrdili svoji formu, nedali nám nejmenší šanci a připsali si do tabulky další výhru. Pojďme se na průběh utkání podívat v drobnohledu.