Krajská soutěž - Západ 2023/2024

V pátém kole ZKS-západ jsme na domácí půdě přivítali Staré Město E. Nastoupili jsme v dost oslabené sestavě, a tak jsme věděli, že zápas asi nebude procházka růžovou zahradou. Navzdory tomu, že jsme udrželi naši sezónní neporazitelnost na prvních čtyřech deskách, tak jsme body doma neudrželi, neboť zadní polovina mužstva zapsala do zápasového skóre...

Ve čtvrtém kole ZKS-západ jsme příjemně naladění zavítali na horkou půdu Vlčnova B. Ten měl před tímto kolem v tabulce také dvě vítězství a zápas tak sliboval napínavou podívanou. Nakonec jej rozhodla pouze jediná rezultativní partie, která bohužel vyzněla v náš neprospěch.

Ve třetím kole jsme doma přivítali Holešov, který odstartoval do sezony ještě o něco lépe než my, a tak jsme byli v očekávání lítého boje. Já jsem se opět rozhodl "sledovat" zápas z pohodlí domova, a jak se ukázalo, družstvu se bez přítomnosti svého kapitána nebývale daří. Podruhé v řadě jsme připsali plný bodový zisk a vyhoupli se na krásné...

V prvním kole krajské soutěže, kde jsme byli opět přesunuti z východní fronty na západní, jsme v nové domácí herně přivítali A mužstvo Bojkovic. Do zápasu jsme samozřejmě vykročili s úmyslem pokřtít novou hernu vítězně, žel bohu přetavit tento úmysl do reálných rozměrů se ukázalo býti úkolem nad naše síly.

Ve druhém kole krajské soutěže jsme v skoro nejsilnější možné sestavě vyrazili do Boršic. Výjimečně chyběl kapitán, jenž se zotavoval po jistě náročném intenzivním týdenním jazykovém kurzu. Roli kapitána tak převzal Vladimír Kokrda, který svou roli zvládl na jedničku, posuďte sami níže.